Szkolenia dla firm

Dobre funkcjonowanie firmy opiera się na kompetencjach całego zespołu - tych zawodowych, jak i osobistych.

Rozwój potencjału każdego pracownika oraz budowanie prawidłowych relacji interpersonalnych w zespole pozwala zwiększyć efektywność pracy. Wieloletnie doświadczenie oraz wiedza naszych specjalistów z zakresu psychologii, pedagogiki, psychoterapii pozwala nam wprowadzać skuteczne zmiany w środowisku biznesowym, które realnie przekładają się na wzrost skuteczności pracy całych zespołów. Ponadto oferujemy także wsparcie indywidualne dla pracowników i kadry zarządzającej. Uporanie się z osobistymi trudnościami wpływa na zwiększenie dobrostanu psychicznego, co przekłada się na większą koncentracje w pracy. Prawidłowy wellbeing wpływa pozytywnie na wydajność pracy, a także zmniejsza poziom absencji i rotacji pracowników.

Co nas wyróżnia?

Indywidualne podejście

Ofertę przygotowujemy zgodnie z potrzebami firmy. Oferujemy indywidualne spotkania z pracownikami, szkolenia grupowe, treningi interpersonalne i inne.

Koncentracja na celu

Każda forma naszej współpracy posiada jasno określony cel, do którego zmierzamy. Każdy cel jest realny i mierzalny.

Doświadczenie

Jako zespół posiadamy szerokie doświadczenie w szkoleniu oraz wsparciu psychologicznym pracowników każdego szczebla, w tym kadry kierowniczej.

Kompetencje

Wiedza, doświadczenie i zasoby personalne przekładają się na wysoki poziom kompetencji trenerskich naszych specjalistów. Uwielbiamy nowe wzywania!

Różnorodność

Nasz zespół tworzą specjaliści z różnych dziedzin, co wspólnie pozwala nam opracować najlepsze rozwiązania dla naszych klientów. Różnorodność jest naszą mocną stroną.

Unikalne treści

Tworzymy unikalne programy szkoleń oraz pakiety wsparcia, bazując na najnowszych badaniach i zaleceniach. Unikalność przejawia się w treści, formie oraz sposobie prowadzenia.

Stawiamy na sukces!

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu w celu omówienia szczegółów oferty dopasowanej do Państwa potrzeb:

kontakt@ctmalachit.pl

Szkolenie oraz wsparcie psychologiczne mogą zostać przeprowadzone online, stacjonarnie w miejscu wybranym przez Państwa lub w siedzibie Centrum Terapii Malachit przy ul. Pięknej 15 lok. 44 w Warszawie.

©2022 Centrum Terapii Malachit s.c.

        Zdjęcia: Anna Kowalska – Piękna Pamiątka