O nas

psycholog
psychoterapeutKa Poznawczo-Behawioralna

Zajmuję się prowadzeniem psychoterapii indywidualnej osób dorosłych oraz grupowych warsztatów rozwojowych. W swojej pracy skupiam się na relacji z pacjentem, opartej na empatii, szacunku i prawdziwej życzliwości. Wiem, że relacja terapeutyczna ma wspaniałą moc, która pomaga nie tylko w procesie leczenia, ale także polepsza jakość codziennego życia. Zajmuję się także diagnozą ADHD.

psycholog
interwent kryzysowy
diagnosta
psychoterapeuta Poznawczo-Behawioralny

Pracuję głównie z osobami z  zaburzeniami nastroju,  zaburzeniami lękowymi,  mutyzmem wybiórczym,  ADHD i kobietami ze spektrum autyzmu. Zapraszam na konsultacje i psychoterapię  młodzież, młodych dorosłych, osoby dorosłe oraz seniorów. Zajmuję się także diagnozą ADHD.

psycholog
seksuolog

Zapraszam każdego, kto czuje potrzebę poznania siebie, zrozumienia i pomocy w trudnej sytuacji. Prowadzę konsultacje oraz terapie indywidualne i par. Nie ma tematów tabu, nie ma jednej słusznej drogi. Są tylko ludzie poszukujący szczęścia. Zajmuję się także diagnozą ADHD.

psycholog
psychoterapeutKa Poznawczo-Behawioralna
DZIECI I MŁODZIEŻY

Jestem psychologiem dziecięcym i psychoterapeutą poznawczo-behawioralnym w trakcie szkolenia. Od lat zajmuję się pracą z dziećmi i nastolatkami w poradniach psychologicznych, psychologiczno-pedagogicznych oraz placówkach terapeutycznych i opiekuńczych. W pracy kładę nacisk na zbudowanie relacji z pacjentem, opartej na zaufaniu i akceptacji, których potrzebuje każdy młodszy i starszy człowiek. 

psycholog
psychoterapeutKa Poznawczo-Behawioralna

polski | english | українська

Jestem psychologiem dzieci, młodzieży i dorosłych, prowadzę terapię w nurcie poznawczo -behawioralnym, ACT, DBT w trakcie szkolenia. Zajmuję się pracą z dziećmi, nastolatkami i dorosłymi w języku polskim, angielskim oraz ukraińskim.

psycholog
psychoterapeutKa Poznawczo-Behawioralna

Pomagam osobom, które między innymi pragną zmiany w swoim życiu, doświadczają trudności w relacjach, zmagają się z niskim poczuciem własnej wartości, depresją, silnymi emocjami i nadmiernym stresem, mają poczucie niezrozumienia siebie, znajdują się w kryzysie psychicznym, doświadczają zaburzeń psychicznych takich jak zaburzenia nastroju, lękowe.

Wspieramy dorosłych, młodzież oraz dzieci.

Skontaktuj się z nami 

Zapewniamy profesjonalną pomoc, opartą na życzliwości, szacunku i dyskrecji. 

©2022 Centrum Terapii Malachit s.c.

        Zdjęcia: Anna Kowalska – Piękna Pamiątka