Zespół psychologów Centrum Terapii Malachit:

ZIELONA GÓRA, ul. Boh. Westerplatte 11 lok. 612:

mgr Marta Lubieniecka-Witkowska

Lokalizacja: Zielona Góra oraz online

PSYCHOLOG | PSYCHODIETETYK | PSYCHOTERAPEUTKA SYSTEMOWA
polski | english | dutch
W gabinecie pracuję z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi. Zajmuję się diagnozą psychologiczną, wsparciem w kryzysach oraz pomocą w samorozwoju. Prowadzę terapię indywidualną, par oraz rodzin w nurcie systemowym, wspomagając się metodami z obszaru ACT, Terapii Schematów oraz wpływem diety/stylu życia na nasze funkcjonowanie. Spotkania prowadzone są w języku polskim lub angielskim.
Marta Lubieniecka-Witkowska - ZnanyLekarz.pl

mgr Natalia Kaźmierska

Lokalizacja: Zielona Góra oraz online

PSYCHOLOG DIAGNOSTA
Swoją wiedzę i umiejętności koncentruję na tym, aby pomóc innym w osiągnięciu lepszej jakości życia. Moje zaangażowanie w zbudowanie relacji z pacjentem opiera się na nieoceniającej postawie, empatii oraz autentyczności. Taka relacja przyczynia się do pozytywnego procesu zdrowienia. Jako psycholog zdobywałam doświadczenie w poradni leczenia uzależnień dla dorosłych, dzieci i młodzieży. Pracowałam także z osobami zagrożonymi wykluczeniem społecznym. W Centrum Terapii Malachit zajmuję się psychologiczną diagnozą ADHD oraz konsultacjami psychologicznymi.
Natalia Kaźmierska - ZnanyLekarz.pl

mgr Magdalena Mucha

Lokalizacja: Zielona Góra oraz online

PSYCHOLOG, PSYCHOTERAPEUTKA SYSTEMOWA, TERAPEUTKA TSR
Jestem psychologiem, diagnostą oraz psychoterapeutką w trakcie szkolenia w nurcie terapii systemowej oraz Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach. Udzielam wsparcia osobom w kryzysie, zmagającymi się m.in. ze śmiercią bliskiej osoby, chorobą czy trudnościami w relacjach.
Magdalena Mucha - ZnanyLekarz.pl

mgr Monika Łuczak

Lokalizacja: Zielona Góra oraz online

PSYCHOLOG, PEDAGOG
Jestem psychologiem o specjalności klinicznej. Wspomagam rozwój dzieci oraz udzielam wsparcia psychologicznego młodzieży oraz dorosłym. Na konsultacje zapraszam również rodziców potrzebujących wsparcia w procesie wychowawczym – w budowaniu dobrej relacji z dziećmi. Pracuje z osobami ze spektrum autyzmu, ADHD, zaburzeniami nastroju oraz zaburzeniami lękowymi. W swojej pracy wykorzystuje techniki terapii poznawczo – behawioralnej. Proces terapeutyczny jest wspólną podróżą w której chcę Ci towarzyszyć jako uważny, słuchający i wspierający specjalista.
Monika Łuczak - ZnanyLekarz.pl

WARSZAWA, ul. Piękna 15 lok. 44 :

mgr Milena Filippowicz

Lokalizacja: Warszawa oraz online

PSYCHOLOG, CERTYFIKOWANA PSYCHOTERAPEUTKA POZNAWCZO-BEHAWIORALNA (certyfikat PTTPB nr 1552)
Zajmuję się prowadzeniem psychoterapii indywidualnej osób dorosłych oraz grupowych warsztatów rozwojowych. W swojej pracy skupiam się na relacji z pacjentem, opartej na empatii, szacunku i prawdziwej życzliwości. Wiem, że relacja terapeutyczna ma wspaniałą moc, która pomaga nie tylko w procesie leczenia, ale także polepsza jakość codziennego życia. Wykonuję także diagnozą ADHD oraz zaburzeń ze spektrum autyzmu ADOS-2.
Milena Filippowicz - ZnanyLekarz.pl

mgr Rafał Suchta

Lokalizacja: Warszawa oraz online

PSYCHOLOG, PSYCHOTERAPEUTA POZNAWCZO-BEHAWIORALNY, INTERWENT KRYZYSOWY
Pracuję głównie z osobami z zaburzeniami nastroju, zaburzeniami lękowymi, mutyzmem wybiórczym, ADHD i kobietami ze spektrum autyzmu. Zapraszam na konsultacje i psychoterapię młodzież, młodych dorosłych, osoby dorosłe oraz seniorów. Zajmuję się także diagnozą ADHD.
Rafał Suchta - ZnanyLekarz.pl

mgr Sylwia Borowiec-Herej

Lokalizacja: Warszawa oraz online

PSYCHOLOG NEUROKOGNITYWISTA (neuropsycholog), PEDAGOG, DIAGNOSTA
Jestem neurokognitywistką i dzięki tej interdyscyplinarnej specjalności łączę w pracy psychologię z najnowszą wiedzą na temat funkcjonowania mózgu (neurofizjologią poznawczą). To w tym duchu - duchu wiedzy i badań zarówno evidence jak i practice-based - zajmuję się diagnostyką dzieci i dorosłych. Każda osoba, neurotypowa czy neuroróżnorodna poczuje się u mnie w gabinecie zaakceptowana i wysłuchana. Jestem certyfikowaną specjalistką metody i terapii słuchowej Tomatisa oraz Johansena. I lived in the USA for some time and then often visited, English is my second language, so to I will take good care of English-speaking patients.

mgr Marta Kurkiewicz

Lokalizacja: Warszawa oraz online

PSYCHOLOG, DIAGNOSTA, PSYCHOTERAPEUTKA POZNAWCZO-BEHAWIORALNA
W swojej pracy zajmuje się terapią i diagnozą osób dorosłych. Jako terapeuta pracuję z osobami z zaburzeniami lękowymi, obniżonym poczuciem własnej wartości, obniżonym nastrojem i inne. W pracy diagnostycznej zajmuję się diagnozą osób dorosłych w kierunku zaburzeń ze spektrum autyzmu, ADHD, zaburzeń osobowości i traumy. Jestem certyfikowanym diagnostą ADOS-2.
Marta Kurkiewicz - ZnanyLekarz.pl

mgr Maria Pac

Lokalizacja: Warszawa oraz online

PSYCHOLOG, PSYCHOTERAPEUTKA POZNAWCZO-BEHAWIORALNA, INTERWENTKA KRYZYSOWA
Zapraszam dorosłych i młodzież poszukujących wsparcia w doświadczanych trudnościach związanych min. ze stresem, zmianami w życiu, obniżonym nastrojem, lękami, problemach z koncentracją, niskim poczuciem własnej wartości. Jeśli nie wiesz czy twoja sytuacja wymaga wsparcia psychologa zapraszam na wstępną konsultację.
Maria Pac - ZnanyLekarz.pl

Alina Kyselova psycholog psychoterapeuta CBT Warszawa ukraiński rosyjski Angielski english

mgr Alina Kyselova

Lokalizacja: Warszawa oraz online

PSYCHOLOG, PSYCHOTERAPEUTKA POZNAWCZO-BEHAWIORALNA, TERAPEUTKA ACT, DBT, TERAPIA SCHEMATÓW
polski | english | українська
Jestem psychologiem dzieci, młodzieży i dorosłych, prowadzę terapię w nurcie poznawczo -behawioralnym, ACT, DBT w trakcie szkolenia. Zajmuję się pracą z dziećmi, nastolatkami i dorosłymi w języku polskim, angielskim oraz ukraińskim.
I am a child and adult psychologist in the cognitive-behavioral approach, ACT, DBT during training. I work with children, teenagers and adults in Polish, English and Ukrainian languages.
Я дитячий та дорослий психолог іі працюю в методі когнітивно-поведінкової психотерапії, ACT та діалектично-поведінкової психотерапії. Я працюю онлайн та оффлайн з дітьми, підлітками та дорослими польською, англійською та українською мовами.
Alina Kyselova - ZnanyLekarz.pl

Wspieramy dorosłych, młodzież oraz dzieci.

Skontaktuj się z nami 

Zapewniamy profesjonalną pomoc, opartą na życzliwości, szacunku i dyskrecji.